Kategorie: AKCE pozvánky >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Po stopách Daniela

Ať už jsi fyzik, matematik, historik, teolog, archeolog, hledač pokladů, detektiv, nebo máš prostě jen rád dobrodružství, vezmi svou rodinu či pár svých přátel a vydejte se spolu starověkým Babylonem po stopách Daniela.
Kolikrát se vám v životě naskytla příležitost naplánovat a realizovat vlastní expedici a při tom mít nejen hrazené veškeré náklady, ale ještě mít vizi nesmírné odměny, pokud se vám podaří splnit zadaný úkol – najít jednu ztracenou sošku.
Tohle bude expedice plná tajemství, indícií a šifer. Vše směřuje k jednomu cíli.
Jste se svým týmem natolik sehraní, že zvládnete projít nelehkými zkouškami, které stojí před každým pokladem? A i kdyby ano, jste rychlejší než ostatní? Protože poklad, je jen jeden.

V termínu 27.-29. září 2012 se uskuteční
bojová hra

Hra je inspirovaná Biblickou knihou Daniel. Naší otázkou je, zda Židovský prorok Daniel skutečně existoval a jestli po něm něco zůstalo do dnešního dne. Mnozí věří, že ano. Vlastně jistí lidé, kteří stojí za Mezinárodním měnovým fondem, dokonce tvrdí, že mají důkazy nejen o existenci Daniela, ale především o malé sošce, pro jejíž získání jsou zatím z neznámých důvodů ochotní investovat vskutku nemalou částku.

Pro koho je hra určena

Do hry se mohou zapojit nezávislé týmy po 4-5 hráčích. Účast ve hře není věkově omezena. Hra je sice primárně určena starší mládeži a dospělým, ale mohou se jí zúčastnit i odvážné děti. V každém týmu však musí být alespoň jedna zletilá osoba. Děti mladší 8 let se nepovažují za hráče, ale mohou být součástí týmu.
Hra bude fyzicky poměrně náročná. Za vynaložené úsilí budete jako hráči už během hry odměněni řadou nevšedních zážitků. Budete moci navštívit zajímavá místa naší vlasti a “ochutnat” řadu zajímavých aktivit, ať už ve městě, či v přírodě.
Naším hlavním cílem je, aby si všichni účastníci odnesli ze hry jen ty nejlepší vzpomínky. Proto se nemusíte obávat žádných extrémních situací, na které se možná rádi díváme v televizi, ale jen málo kdo by je chtěl skutečně zažít.

Výhra

Všichni účastníci, kteří se dostanou až do cíle, obdrží výherní balíček. Těšit se můžete na upomínkové předměty a poukázky, které vám umožní si výhodně, a tentokrát se vším všudy, užít některé aktivity, které si ve hře vyzkoušíte.
Ten nejúspěšnější z týmů navíc bude moci získat opravdový poklad.

Předpoklady ke hře

Základním předpokladem je chuť hrát a soutěžit, mít týmového ducha a ctít fair-play.
Pro úspěšné absolvování všech úkolů budete potřebovat všeobecné znalosti v rozsahu základního vzdělání, případně musíte umět si potřebné informace během hry zjistit.
Znalost Biblické knihy Daniel ani jiných náboženských souvislostí není podmínkou, přesto vám doporučujeme si alespoň knihu Daniel přečíst. Pokud nevlastníte doma Bibli, můžete využít projektu Bible on-line: www.bibleserver.com/text/CEP/Daniel1

Pro hloubavé

Rádi bychom, aby hra Po stopách Daniela nebyla pro účastníky jen formou zábavy. Možná jste si i vy někdy kladli podobné otázky, jako my:
Vydalo se lidstvo civilizací a technickým pokrokem opravdu správným směrem? Co je a co není na civilizaci dobré? Proč? Jakou mají hodnotu peníze? Kdo a proč stojí za všemi institucemi, které lze shrnout pojmem “tržní ekonomika”? Existuje na tomto světě vůbec nějaká stabilní hodnota?
Nechceme hrou na tyto otázky odpovědět, vlastně ani sami odpovědi neznáme. Považujeme hru spíše jako prostředek diskuse a budeme rádi, pokud se i vy svým názorem přidáte.

Registrace

Do hry se mohou přihlásit jak celé týmy po 4-5 hráčích, tak samotné osoby, ze kterých sestavíme týmy my, podle svého uvážení.
Hry se může zúčastnit maximálně 10 týmů. Počet hráčů je tedy omezen.
Máte-li zájem neváhejte se předběžně registrovat. Stačí nám zaslat vaše nacionále na níže uvedený email. Do zprávy uveďte, zda se registrujete jako jednotlivci, nebo jako celý tým. Pro všechny registrované účastníky uveďte jméno, příjmení a datum narození. Uveďte také alespoň jedno kontaktní telefonní číslo.
registrace@po-stopach-daniela.cz
Předmět: Předběžná registrace – “jméno a příjmení kontaktní osoby”
Zasláním kontaktních údajů vyslovujete souhlas s jejich archivací a zpracováním pořadateli za účelem organizace bojové hry Po stopách Daniela 2012. Pořadatelé se zavazují nakládat s těmito údaji dle zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění. Údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

Pořadatelé a zajištění bezpečnosti

Pořadateli této hry jsou fyzické osoby Jiří Kolařík a Filip Hlouch.
Pořadatelé zajistí dostupnými prostředky bezpečnost na všech stanovištích, přesto nenesou žádnou odpovědnost za případné poškození majetku účastníky hry a zdraví účastníků.
Všichni účastníci se zapojují do hry na vlastní nebezpečí. Osoby nezletilé se mohou hry zúčastnit jen s písemným souhlasem zákonného zástupce. V průběhu hry odpovídá za nezletilé osoby jejich zákonný zástupce nebo jiná zletilá osoba pověřená zákonným zástupcem, která je členem stejného týmu jako osoba nezletilá.

Doplňující informace

 

  • Zahájení: čtvrtek 27. září 2012 v 19.00 hod v Liberci
  • Ukončení: sobota 29. září 2012 okolo 15. hod kdesi ve Středních Čechách (dojezd hromadnou dopravou 1,5 hod do Prahy)
  • Cena: cca 800 Kč, cena bude ještě upřesněna. Cena zahrnuje ubytování, stravu (počínaje pátkem obědem a konče obědem v sobotu), cestovní výlohy v průběhu konání hry a vstupné na místa zahrnutá do hry.

Kontakt

Své dotazy můžete směrovat na výše uvedený email. Na vše vám rádi odpovíme.
V případě zájmu se také můžete obrátit telefonicky na Filipa Hloucha: +420 775 347 056

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...