(2 hlasů, průměr: 4,50 z 10)
Loading...

Křesťanské filmy, biblický příběh, biblická postava Saul z Tarsu, známý jako Pavel z Tarsu, apoštol Pavel Film: Pavel z Tarsu 1. a 2. díl – svatý Pavel

 

Pavel z Tarsu

Film Svatý Pavel

 

Film online: Svatý Pavel 1. díl

VIDEO: Pavel z Tarsu – 1.díl   délka: 1:24hod

Zdroj: YouTube

 

Film online: Svatý Pavel 2. díl

VIDEO: Pavel z Tarsu – 2.díl délka: 1:24hod

 
Film: Biblické příběhy: Pavel z Tarsu
Rok: 2000

Krátce po ukřižování Krista se stal muž jménem Saul největším Ježíšovým nepřítelem. Dnes je známý jako svatý Pavel. Původně římský občan Saul po překvapivém setkání s Bohem na cestě do Damašku na znamení svého obrácení přijal jméno Pavel. Stal se misionářem, který věřil, že ke spasení vede víra, nikoliv jen dodržování židovského Zákona a provádění rituálu v chrámu. Jeho životní příběh vypráví dvoudílný film z devatenáctidílného cyklu, který zpracovává příběhy z Bible.(oficiální text distributora)

 

Křesťanské filmy 7den.cz

www.7den.cz Křesťanská videa, fotografie, knihy, články, nejen pro křesťany
Líbí se vám náš web www.7den.cz ? Líbí se vám naše články? Chcete vědět o novinkách? Chcete dostávat aktualizace? Můžete je dostávat emailem, vložte svůj email v prvním sloupci a klikněte zasílat novinky. Podpořte nás. Přidejte si nás na Facebooku a dejte vědět i ostatním o nás, sdílením fotografií, článků a přidávejte komentáře. Předem děkujeme.

(2 hlasů, průměr: 4,50 z 10)
Loading...