Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(60 hlasů, průměr: 7,97 z 10)
Loading...

Problémy v rodině, ve společnosti jsou jako válečné zóny. Není to jen náš boj, starší paní Clara má svůj „Válečný kabinet“ kde se v modlitbách po boku s Pánem Bohem snaží bojovat za každého a každou věc, stejně jako za rozpadající se tříčlenou rodinu úšpěšného obchodníka a realitní makléřky.

 

Válečný kabinet

V tomto filmu sledujeme rozpadající se tříčlennou rodinku. Tony (T.C. Stallings) je úspěšným dealerem léčiv, který už přemýšlí o jiné ženě, a Elizabeth (Priscilla C. Shirer) je úspěšnou realitní makléřkou. V osobním životě se ale jen hádají a dcerce Daniele (Alena Pitts) nevěnují moc pozornosti. V jednom z domů, které jsou nabídnuté k prodeji, se během rozhovoru o domu začne jeho majitelka, starší paní Clara (Karen Abercrombie), vyptávat Elizabeth na její osobní život. Elizabeth se moc nebrání. A tak během dalších pracovních návštěv vznikne mezi ženami jakýsi bližší vztah. Clara nabídne Elizabeth, že ji naučí válečnou strategii, díky níž dá do pořádku život svůj i celé rodinky. Elizabeth svolí a začne bojovat. A v rodině se začnou dít zajímavé věci.(KrestanFilms)

 

Film online: Válečný kabinet


Spusťe film bílou šipkou uprostřed, pak podruhé a následně šipkou v sponím řádku. Doporučujeme vypnout reklamy na pozadí, v zadních oknech.

 

Křesťanské filmy

Sledujte náš web www.7den.cz kde najdete nejen křesťanské filmy, ale zajímavé dokumenty, či přednášky vhodné nejn pro posílení ducha, ale i těla.

 

Křesťanský film – Válečný kabinet
film-Valecny-kabinet-2015

Film se snaží prezentovat opravdovou moc modlitby. Neboť Velkou moc má vroucí modlitba spravedlivého. (Jakub 5:16) Je totiž smutné, že spousta ateistů ale i mnoho věřících chápe modlitbu jen jako pasivní odříkání nějakých naučených vět k někomu tam nahoře… Přitom ale život s Bohem je založen na osobním vztahu s Ním! A jaxi chcete vypěstovat vztah s někým, když mu budete jen neustále odříkávat nějaké básničky? Ano, film může vypadat jako pohádka, ale to proto, že je tam určitě časové období vměstnáno do pouhé dvouhodinové stopáže. Jinak je to – věřte nebo ne – zcela možní, tedy reálný model

 

Válečný kabinet – CSFD.cz


cz – Válečný kabinet
USA – War Room
Drama, USA, 2015, 120 min
Režie: Alex Kendrick
Scénář: Alex Kendrick, Stephen Kendrick
Produkce: Gary Wheeler
Kamera: Bob Scott
Hudba: Paul Mills
Hrají: Ben Davies, T.C. Stallings, Meg Crosbie, Priscilla C. Shirer, Karen Abercrombie, Beth Moore, Michael Jr., Alena Pitts, Gary Wheeler, Terrence Evans

 

O filmu – Válečný kabinet

Rozpočet: 3 milióny
Tržby: USA $67,790,117
Tržby celosvetové 72.752.191 $

(60 hlasů, průměr: 7,97 z 10)
Loading...