Kategorie: AKCE pozvánky >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Třetí ročník mládežnické akce Anděl se uskuteční 17. března 2012 od 9.30 hod. v modlitebně CASD v Praze na Smíchově. Letošní ročník nese podtitul „Terapie vztahem"………….

Dopolední bohoslužba bude vedena v duchu zahájení modlitebního týdne mládeže. Sobotní škola nabídne možnost zapojit se do diskuze nad osobou Jana Křtitele, jehož život je ústředním motivem letošních modlitebních přednášek. Hlavním hostem Anděla 12 bude kazatel Michal Balcar, který se v kázání zamyslí nad aktuálností druhého příchodu. Kázání budou doplňovat divadelní vsuvky smíchovské mládeže, jež celé dopoledne doprovodí
i songservisem.

Odpolední část začne ve 14 hod. a bude se věnovat letošnímu tématu, tedy vztahům. Konkrétně se zaměříme na vztah k Bohu, k sobě, k věcem okolo nás a ke svému partnerovi. Každé téma bude zastupovat jeden z odborníků a bude vždy odpovídat na pět nejlepších dotazů k danému tématu. Otázky vyberou sami účastníci akce prostřednictvím hlasování. V průběhu odpoledne vystoupí hiphopová partička Wessani, která je oblíbená tím, že dokáže biblické hodnoty předávat v současném kabátě.

Druhá část odpoledního programu nabídne možnost položení vlastních dotazů prostřednictvím panelové diskuze. Závěr obstará zamyšlení hlavní hosta letošního Anděla – Michala Balcara.

V 18 hod. akce vyvrcholí koncertem pražské skupiny Joyful, jejíž repertoár tvoří zejména skladby s označením „worship”. Těšit se tedy můžeme na folk-rockově zpracované domácí i zahraniční chvály.

Někteří lidé mají zato, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Akce Anděl 12 by mohla sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje.

Více zde: www.AkceAndel.cz
O skupině Wessani naleznete na wessani.com
O skupině Joyful naleznete na facebook.com/skupina.joyful

 

—————-
Líbí se vám náš web www.7den.cz ? Líbí se vám naše články? Chcete vědět o novinkách? Chcete dostávat aktualizace? Můžete je dostávat emailem, vložte svůj email v prvním sloupci a klikněte zasílat novinky. Podpořte nás. Přidejte si nás na Facebooku a dejte vědět i ostatním o nás, sdílením fotografií, článků a přidávejte komentáře. Předem děkujeme. http://www.facebook.com/251764341582862
 

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...