(26 hlasů, průměr: 8,85 z 10)
Loading...

The Bible je desetihodinová pětidílná minisérie, kterou produkovali Roma Downey a Mark Burnett. Série vypráví nejznámější příběhy z nejčtenější knihy v dějinách lidstva. Diváci se tak od příběhu Noemovy archy a Exodu přes Daniela v jámě lvové dostanou až k narození, ukřižování a vzkříšení Ježíše.
(SFalconJ)

 

Bible (TV seriál)

 

Bible ožívá v tomto novém epickém seriálu na kanálu HISTORY. Od Genesis po Apokalypsu, nezapomenutelné příběhy se před vámi odvíjejí živě zahrané i animované nejmodernější počítačovou technikou, nabízejíc nový pohled na slavné scény a ikonické postavy. Toto desetihodinové dokumentární drama z dílny producenta Marka Burnetta s mezinárodním obsazením popisuje vybrané kapitoly z posvátného textu, počínajíc stvořením Světa, přes starozákonní příběhy o Noemovi a Abrahamovi, až po ukřižování Ježíše Krista.
(History Channel)

 

Film online: Seriál BIBLE 1 a 2 díl

 

Film online: Seriál BIBLE 3 a 4 část

 

Film online: Seriál BIBLE 5 a 6 část

 

Film online: Seriál BIBLE 7 a 8 část

 

Film online: Seriál BIBLE 9 a 10 část

 

 

Film: Bible (TV seriál)

Serial-BIBLE-2013-a

cz – Seriál BIBLE
SK název – Biblia
originální název – Bible, The
Historický / Drama / Fantasy / Akční
USA / Velká Británie, 2013, 10×45 min
Režie: Tony Mitchell, Christopher Spencer
Scénář: Richard Bedser, Nic Young, Christopher Spencer, Alex…
Kamera: Peter Greenhalgh
Hudba: Lorne Balfe, Hans Zimmer
Hrají: Keith David, Diogo Morgado, Darwin Shaw, Greg Hicks, Amber Rose Revah, Roma Downey, Paul Freeman, Francis Magee, Hugo Rossi, Paul Knops, Nonso Anozie, Gerald Kyd, Kierston Wareing, Darcie Lincoln, Samuel Collings, Sean Knopp, Stephanie Leonidas, Leila Mimmack, Aharon Ipalé, Langley Kirkwood, Cristian Solimeno, Con O’Neill, Daniel Percival, Terence Maynard, Jake Canuso, Shivani Ghai, William Houston, Matthew Gravelle, Joe Coen, David Rintoul, Sean Teale, Christopher Simon, Simon Kunz, Conan Stevens, Clive Wood, Melia Kreiling, Adrian Schiller

(26 hlasů, průměr: 8,85 z 10)
Loading...