(1 hlasů, průměr: 5,00 z 10)
Loading...

Velice těžké VIDEO které ukazuje jak démon, démoni, zlý duch, duchové ovládají lidská těla. Modlitby a vyhánění démonů ve jménu Ježíše Krista. Osobní zkušenosti a záznamy před a po návštěvě kazatel TB Joshua

Můj názor:
Nevím kdo přesně je TB Joshua, ale VIDEO říká mnoho o jeho evangelizaci. Než se podíváte na tato videa připomeňte si pasáže z Bible, že zde probíhá boj démonů, že dábel chodí okolo a řve, zlo ovládá člověka a vsupuje do něj. Tato videa ukazují, že člověk může být pouhá schránka, loutka. tato videa jsou těžká, mohu mít na ně mnoho názorů, jestli je to ovládání lidí, zápas s duchy, jestli je to ukázka pro ostatní, jestli je to veřejný exorcismus, každý ať zaujme svůj postoj a s Pánem Bohem, ať je na dobré straně. Kristus řekl: "Neradujte se že se vám klanějí démoni, ale že máte svá jména zapsaná v knize života"
Podívejte na videa, přemýšlejte. Osobně vím že esoterika je nebezpečí, že esoterika, magie, čarodějnictví ničila můj život a že je nebezpečná.
Slavomír PRIMÁK

1. VIDEO – Němec posedlý démony

2. VIDEO – Čaroděj spáli své magické pomůcky
a ještě jedno, takové dlouhé vysvobození bývalého čarodějníka, který si myslel, že ďábel má větší moc než mají křesťané, kteří jsou v Duchu Svatém. Dokonce tam po té první konfrontaci mluvil něco o stěžování si na ně na policii – nakonec potom, co z něj byli vyhnáni démoni, šel spálit své čarodějnické předměty a když je zapálil, tak ho to odhodilo a vešel do něj duch němoty a hluchoty, kterého z něj nakonec také úspěšně ten pastor vymetl. V tom sboru se modlí i za vodu – podobně, jako se modlili apoštolové za šátky, které v Bibli lidé přinášeli pak nemocným a ti skrze to pomazání byli uzdraveni. – Uzdravuje a osvobozuje ovšem samozřejmě Pán Ježíš Kristus skrze svého Ducha Svatého. Nakonec se radovala celá rodina toho pana Ennyho a vydávají tam o tom svědectví.
2. VIDEO – Posedlost démonem ďáblem

V tomto sboru vše pečlivě dokumentují, aby se poučili ostatní křesťané a taky, aby zdokumentovali, jak to bylo, kdyby si někdo stěžoval – aby bylo vidět, jak to opravdu bylo. Stránky toho sboru: http://www.scoan.org – jsou tam i kontakty na ně, mají i pobočku v Londýně. Varují před těmi, kdo se vydávají za jejich spolupracovníky a přitom jimi nejsou.
Zde je VIDEO svědectví uzdravení – pro silnější povahy – prý Bůh řekl tomu pastorovi, aby vzal vatu a dal ji do těch otevřených ran. Pak měl přikázat ve jménu Pána Ježíše Krista, aby se to stalo tělem – a ono se to stalo – díky Pánu Ježíši Kristu!

3. VIDEO – Hluboké rány uzdravení

———–
7den.cz Sedmý den, Křesťaský web, křesťanské stránky VIDEA články názory odkazy
Líbí se vám naše strány? Chcete vědět o nových článcích? Chcete nás podpořit?
Přidejte se nás na Facebook zde: www.Facebook.com/7den

 

(1 hlasů, průměr: 5,00 z 10)
Loading...