(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...

Šokující video! Zástupy, řetězce poklidně svorně se modlících katolíků jsou napadány prostitutkami a zastánci potratů zaútočili na katedrálu.
V přední části katedrály San Juan, Argentina, 27.11.2013

VIDEO: Řetězec modlících se je napadán prostitutkami.

 

Pokus o podpálení katedrály, brutální urážky a bití křesťanů a nakonec tanec kolem ohně s podobiznami papeže. Je těžké uvěřit, že tyto scény se nekonaly během francouzské revoluce, ale před několika dny v Argentině.

Nebýt odvahy a obětavosti 1500 katolíků, kteří modlitebním kordonem obklopili katedrálu, vzteklý dav feministek by dokonal barbarské znesvěcení. V době, kdy se ze zapálené duhy na varšavském náměstí Spasitele dělá symbol brutální války s mírovým hnutím LGBT, je vidět, jak vypadá skutečná tvář a tolerance některých příslušníků těchto komunit.

 

Všechny tyto dramatické události se konaly jako reakce na Národní konferenci žen (23. – 25. listopadu 2013), konané v San Juanu, během níž feministické skupiny a LGBT diskutovaly o „osvobození od patriarchálního teroru“.

Několik tisíc účastnic této debaty si tak vzalo k srdci „boj za zrovnoprávnění“, že se rozhodlo zaútočit na katedrálu a zničit ji. Podél cesty účastnice za pochodu s nahou hrudí psaly po zdech města pobuřující hesla.

Když se o všem dozvěděli zalarmovaní věřící, kteří se právě modlili v chrámu, postavili z vlastních těl živou zeď. Ti, kteří stáli v první řadě, byli popliváni, biti, uráženi a pomalováni barvou.

 

Na čela těchto mladých mužů agresivní feministky malovaly obrácené kříže a když se ukázalo, že nemají šanci na dobytí katedrály, rozhodly se zapálit přinesenou podobiznu papeže Františka.

(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...