Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(25 hlasů, průměr: 8,68 z 10)
Loading...

Svatební slib potvrdí „V dobrém i zlém“ale většina myslí jen na to V DOBRÉM
Tento film je určen pro všechny, kteří přemýšlí o podstatě funkčnosti vztahu mezi mužem a ženou. Ikdyž je třeba se dávat pozor na některá poselství v tomto filmu, i přesto… Jak může Pán zasáhnout?
Caleb Holt zachraňuje jako hasič ostatní lidi, ale vlastní manželství se mu rozpadá. Když už stojí na prahu rozvodu, otec ho požádá, aby vyzkoušel čtyřicetidenní experiment na záchranu manželství. Jenže aby uspěl, musí nejprve vyřešit svůj vztah k Bohu.
Hrdinou romantického dramatu s náboženským podtextem je kapitán Caleb Holt (Kirk Cameron), odvážný požárník, který neváhá riskovat svůj život pro záchranu ostatních. Své manželství s Catherinou (Erin Bethea) však zřejmě zachránit nedokáže. Po sedmi letech se dvojice ocitla na pokraji rozvodu, a když už se zdá, že rozchodu nemůže nic zabránit, vloží se mezi ně Calebův otec John (Harris Malcolm). Požádá syna, aby ještě vyzkoušel čtyřicetidenní experiment, v němž se bude snažit proniknout k srdci své ženy. Caleb se zpočátku nesetkává s úspěchem, ale nakonec pochopí, že nejprve si musí dát do pořádku svůj vztah k Bohu, aby pak mohl zachránit své manželství.

 

FIREPROOF – CSFD.cz

en – FIREPOROOF
cz – V Jednom Ohni
Dráma USA, 2008,
Délka: 114 min
Režie: Alex Kendrick
Hrají: Kirk Cameron, Erin Bethea, Alex Kendrick

 

Film online: FIREPROOF

VIDEO film online: Fireproof cz – V Jednom Ohni

Zdroj: Gloria.tv – Leo3340
Promiňte pomalené spouštění filmu – chvilku počkejte.
Při kliknutí na šipku spustit, stačí jedno kliknutí na přehrát, chvilku počkejte, začátek filmu se načítá cca 30 vteřin, podle zatížení počítače a stránek………..
Firefox se může zastavit v 9:40min, zkuste jiný prohlížeč.

 

Film online: V jednom ohni


Zdroj 2: Gloria.tv – Grauss

Foto z filmu: Fireproof

(25 hlasů, průměr: 8,68 z 10)
Loading...

Komentáře