Kategorie: AKCE pozvánky > Sekty >
(3 hlasů, průměr: 4,33 z 10)
Loading...

Důležité VAROVÁNÍ! 

znak-piktogram-NEBEZPECI-cerv

Nebezpečná akce. V sobotu 26.–27. 6. 2015 má proběhnout v Brně (Obora)
nebezpečný festival  „HELL FASTATTACK“ – Peklo útočí rychle.
*** Prosím MODLETE SE s námi k Bohu, proti této akci. *** Nebezpečná akce má opravdu příhodný název, spousta mladých lidí, kteří se tam chystají, ani neví, v jakém jsou  ohrožení. Nedoporučuji se ani na ty jejich stránky dívat. Má přijet cca 15–20 „hudebních“ skupin od nás a z okolních zemí (několik z Ukrajiny), aby zamořily naši zemi a především lidské duše svým smrtícím jedem.
Začátek v pátek 26. 6. v 16.30 hod. – závěr v sobotu 27. 6. po půlnoci, tedy přesně po celý sobotní den, tedy sedmý den, jenž by měl být k setkávání s Bohem.

 

Jistý jáhen mi k tomu napsal:

Produkce tohoto ražení, které přímo oslavují Satana, jsou ve skutečnosti obřady a rituály, skrze které přichází jeho nadvláda nad tímto světem. Brno je známé jako středisko a mocná satanistická základna, ale tímto festivalem získává minimálně evropsko-regionální rovinu. Zcela otevřeně a zpupně chce Zlo triumfovat nejen nad dušemi, ale i nad územím, které chce tímto prohlašovat a nárokovat pro sebe. Vůbec bych se nedivil, kdyby pod pláštíkem tohoto satanistického festivalu nechtěli jeho organizátoři vyhlásit Satanovu vládu nad naší vlastí. Je to i otevřený útok na zaslíbení a zasvěcení se Božímu Dětství pro Českou republiku, o které se snažíme usilovat my. Považujme to jako výzvu k boji. Ježíš nás učí, že takovéto mocnosti Zla nelze vyhnat jinak než modlitbou a postem.

Tento boj není jen náš, ale i celého nebe. Nebojme se, jestli nás není mnoho (1. Moj. 18,32). Pán Ježíš už zvítězil nad satanem, my pak prohlašujme toto vítězství a nabídněme se jako prostředníci Jeho milosti a moci.

 

Spojme se prosím v modlitbě a postu. http://www.duchovniobnova.cz/

 

Slyšela jsem, že minulý rok měla obdobná akce proběhnout na Slovensku, peticemi nic nezmohli, ale modlili se a před začátkem přišla vichřice, strhla aparaturu a bylo po produkci (nebo jen velmi omezené). Důvěřujme. Díky všem, kteří vytvoří modlitební řetěz na spoutání draka.

Markéta Maria.

 

Pořadatelé otřesného festivalu napsali !!!

Nebezpecny-festival-HELL-FASTATTACK-Peklo-utoci-rychle

HELL-FASTATTACK = Peklo útočí rychle!

S hrdostí oznamujeme dalšího headlinera HFA festivalu! Naše pozvání přijali němečtí pekelníci Darkened Nocturn Slaughtercult v čele s ďábelskou vokalistkou Onielar. Můžete se těšit na okultní obřad smrti plný krve, kterým je kapela na scéně tak pověstná. Set bude těžit převážně z poslední nahrávky „Necrovision“.

 

https://www.facebook.com/pages/HELL-FAST-ATTACK-moravian-underground-fest/210137732396600?sk=photos_stream

 

Od: Mgr. Petra Bostlová
Komu: ucednik.krista@
Datum: 20. 5. 2015 22:07:11
Předmět: Re: prosba
…znovu tedy nabádám, Jane: OSOBNĚ TAM VŮBEC NECHOĎTE. Nemáte k takovému počinu dostatečnou ochranu. Je to koncert, kde se má nechat veřejně poznat Antikrist. Tak to plánují. V Praze je to v tom termínu koncert Judas Priest, v Brně tedy tato akce…
Pán Vás mocně žehnej, ochraňuj a veď.
V Kristu Petra

————

… Podle zatim nepotvrzenych informaci antikrista nikdo nepredstavil, ale satanske ritualy se tam poradaly ve velkem stylu, na internetu je již mnoho fotografii.

 

 

(3 hlasů, průměr: 4,33 z 10)
Loading...