(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Jaké zvolit dětšké příkrmy, pro miminko 4, či 6.měsíční? Můžete koupit „První lžičku mrkvičku“ a pokračovat v nákupu skleniček, nebo vařit doma, zdravě, chutně, levně a dokonce i BIO, jen to nějaký čas zabere. POZOR, TESTOVÁNO NA PRINCEZNĚ ! pohov.

 

Domácí dětské příkrmy – doporučení od 4, či 6. měsíců

Domácí vaření sce zabere dost času, od přípravy, vaření, až po skleničkování, ale výsledek stojí za to. Máte jistotu že tam máte ty nej, nej potraviny,  není tam sůl, víte jaký je poměr, vody dáváte kolik chcete ne kolik se vyplatí a další a další výhody. Podle věku miminka si najdete co by bylo nej a když to zrovna není ono, tak si to dáte do polévky pro sebe.

Skleničky na dětské příkrmy

Jaké skleničky kde jsou a jak se využijou?
Minisklenička
Když si půjdete koupit první skleničky, tak asi sáhnete po miniskleničce „První lžičky, mrkvička“ pokud máte úspěch, tak miminko ji zblajzne s radostí celou, na podruhé se mi stalo, že moje malá princezna koukala že by si hned druhou dala, což mě potěšilo, to se pak někdy stalo i pozdějších dnech a týdnech. Ale jsou i případy ža ta první minisklenička byla spíše jako ochutnávka a lžička denně byla až, až.
Větší sklenička
Po pár dnech, možná týdu, či dvou zapojíte další druhy zeleniny a tam jsou v prodávané nabídce skleničky většinou 190g. Tyto skleničky mi přijdou na porci velké, nebo pak zase malé, buď je toho málo, nebo pak zase moc z druhé skleničky zůstane a když potom chcete tu sleničku použít, víčko moc netěsní, nedá se to pořádně zavařit, těsnění je spíše namalované, než funkční, prostě mi to přijde jako sklenička na jedno použití.
Opočenská sklenička
Sklenička od jogurtu, tey Opočenský jogurt, to je jednička, je to přesně co se hodí ! Hmotnost obsahu tak 150-170g podle náplně a hlavně ty okraje, to je paráda, sklenička je uvnitř hladká až nahoru, super se to vybírá lžičkou a velmi dobře se to umeje. Toto je mé nejlepší doporučení.

Kombinace zeleniny pro miminka

První várka dětské zeleniny
První várka kombinací je světlá a spíše hutnější.

Druhá várka
V druhé várce kombinací je to spíše do zelena, tedy ta brčálová je děsvá, ale když to plníte a něco Vám přeteče, tak to s chutí olíznete. Tuto druhou várku jsem udělal více řídkou.
Dýně a mrkev
Dýně a brokolice
Brokolice a hrášek
Špenát a hrášet, tedy tato kombinace sklidila obrovský úspěch, velmi sladká, řídká, ta padá do bříška sama !

 

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...