Kategorie: Blog >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...
Dutej na zkoušku chytrej po ní
Tak na dnešní den, či víkend jsem neplánoval nic růžovýho, natož udělat nějaký zápočet. Sice po každé návštěvě by žáček měl odjíždět alespoň s nějakým tím zápisem, nebo bodíkem.
Tedy na tento výlet jsem se neučil ani trochu, no v§bec, tak co jsem mohl čekat. V připadě jakéhokoli testu, nebo nedej zkoušky, to by bylo zajisté Watrlooooo. Tak to nakonec přišlo.
Začalo se testem, zkouškou z filozofie, pak biologie a zavěrem pedagogika. No kdybych věděl dopředu co mě čeká, jaká smršť, sprcha testů a otázek, tak bych asi byl malinko nervózní a stresometr by asi zazanamenal nemalou změnu.
Nicméňe předc bojem neohrožený hrdina Pampalíny, Don Kichot co vytáhne kdykoli proti komukoli se nedá zastrašit, přinejhorším je ještě pár pokusů, je to jako hra s více životo, žádné "Game over"
 
Filozofie. Hlavňě buďte všichni vklidu, to dáme, to bude v pohodě a podobná hesla, kterým jsem se snažil uvěřit sám, zaznívala pro povzbuzení. Ne že by to na spolužáky nepůsobilo, ale většina zaujímaja strategická místa, tak aby na ně pedagog neviděl když zrovinka čerpají odpovědi z pečlivé miniaturní příparvy zvané tahák….
 
Takže začńá test z biologie.
Učitelka rozdala oboustranný list s 99. otázkami. Vber si číslo 0 až 9 a na toto čślo končící otźky uděláš, ale nesmíš mí stejné číslo jako soused. Vybral jsem si 7, takže otázky 7, 17, 27…
 
Závěrem pedagogika.
Nop tak to je předmět na ketrém je vše hned jasné, cokoli slyšíte krásně do sebe zapadá, je to jako pohádka, ale až dop té doby, než vypravěč chce vyjmenovat poslednćh 30 hrdinů za uplynulé 3 mesće vyprávění, pak už je to bajka o zbloudilém zajíčkovi v ledovém království.
 
 
 
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...