Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(8 hlasů, průměr: 6,88 z 10)
Loading...

Dvojdílný film sice trošku popletený, ale hezký příběh, ač od Bible lehce vzdálený. Chvílemi satira, parodie, komedie, tak zvláštně vše jako Biblický guláš spojené. Budete se smát, možná plakat, ale nudit se nebudete.

 

Noemova archa

Co Bůh stvořil, rozhodl se zničit, a proto jediný poctivý mezi hříšníky dostává úkol.

 

Menu obsah:

Noemova archa – popis filmu
Film online: NOEMOVA ARCHA – 1.díl
Film online: NOEMOVA ARCHA – 2.díl
Noemova archa CSFD
Noemova archa – komentáře filmu

 

 

Film online: NOEMOVA ARCHA – 1.díl

 

Film online: NOEMOVA ARCHA – 2.díl

 

 

Noemova archa CSFD

FilmOnline-Noemova-archa-1999
Dvoudílný americký televizní film je volnou a místo poněkud neobvyklou adaptací slavného biblického příběhu o zničení hříšných měst Sodomy a Gomory, o potopě a muži jménem Noe. Ten je sice obyčejným dělníkem, ale jednoho dne slyší boha, který pro něj má zvláštní úkol. Byl totiž jediným poctivým člověkem, kterého Bůh našel mezi hříšným obyvatelstvem pyšných měst Sodomy a Gomory a proto právě jeho varoval, když se rozhodl vyčistit hříšná města a pověřil úkolem najít další poctivce. Jenže Noe jich mezi sousedy příliš nenašel a tak varoval alespoň Lota a jeho ženu Sarah. Bůh jim řekl, aby šli, oni šli a za zády slyšeli děsivé zvuky zkázy obou měst, na které Bůh seslal ohnivé koule…(oficiální text distributora)

 

Noemova archa – komentáře filmu

Zuzana Planderova

No to dobre poplietli. Sodoma bola znicena az po potope a aj Lot sa narodil po potope. Fakt nechapem preco si tvorcovia filmov neprestuduju Bibliu ked chcu filmovat biblicke pribehy. Ani to nedopozeram dokonca, je to fraska…

(8 hlasů, průměr: 6,88 z 10)
Loading...