Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(49 hlasů, průměr: 7,67 z 10)
Loading...

19.ledna 1989 kamión rodrtil auto s Donem, ten byl ohledaný jako mrtvý, bez známek života, ale za 90 minut bylo vše jinak.

Co se děje po smrti, je možné se dostat do nebe? Jsou zážitky blízké smrti výplodem mozku, nebo je to nadřirozené. Takové zážitky pak přivádí cestovatele blíže k Bohu a vypráví o tom svá svědectví.

Film online: 90 minut v nebi

Po klidnutí na modrou ikonku s šipkou se otevře nové reklamní okno na druhém monitoru, či pod tímto filmem, pak klikněte opět na spuštění, buď uprostřed, nebo lépe v dolním levém rohu.
Promiňte tu složitost, je to tak nastavené na původním serweru.

 

ČSFD.cz – 90 minut v nebi


Don Piper zemřel 19. ledna 1989, když tahač návěsů rozdrtil jeho auto. Byl prohlášen za mrtvého prvními záchranáři, kteří přijeli na místo nehody. Donovo tělo poté leželo 90 minut přikryto plachtou. Jeho duše za tu dobu prožila lásku, radost a užila si života jako nikdy předtím. Don byl v nebi. Když jej pastorovy modlitby přivedly zpět k životu, stal se žijícím zázrakem. Přesto si však Don přál, aby se tento zázrak nikdy nestal. Nebeská blaženost byla nahrazena nesnesitelnou bolestí a emocionálním zmatkem. S podporou a modlitbami jeho milující Evy, jejich tří dětí a přátel se Don upnul na svoji víru v Boha a bojuje o znovuzískání svého minulého života. Pravdivý příběh rodiny Dona Pipera o vytrvalosti a překonání úskalí života – a smrti.

cz – 90 minut v nebi
en – USA 90 Minutes in Heaven
Drama, USA, 2015, 121 min
Režie: Michael Polish
Předloha: Cecil Murphey (kniha), Don Piper (kniha)
Scénář: Michael Polish
Kamera: M. David Mullen
Hudba: Michael W. Smith
Hrají: Kate Bosworth, Hayden Christensen, Dwight Yoakam, Michael W. Smith, Michael Harding, Rhoda Griffis, Vanessa Cloke, Jason Kennedy, Gregory Alan Williams, Fred Dalton Thompson, Don Piper, Bobby Batson, Hudson Meek, David Clyde Carr, Catherine Carlen, Elizabeth Hunter

Zdroj: CSFD.cz

 

Křesťanské filmy – www.7den.cz

(49 hlasů, průměr: 7,67 z 10)
Loading...