Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(22 hlasů, průměr: 8,09 z 10)
Loading...

Film natočený podle skutečného příběhu. Co kdyby vás ten, koho milujete, doslova a do písmene nepoznával? Věděli byste, jak si jeho srdce získat podruhé? * Film vypráví příběh o novomanželech Leovi a Page Carpenterových (Channing Tatum, Rachel McAdams), kteří vyrazí na svatební cestu do Nového Mexika. Právě v okamžiku, kdy si užívají nejšťastnější chvíle svého života, zasáhne do jejich života krutý osud a oba se dostanou do nešťastné autonehody. Žena po ní skončí v kómatu a jediné, co jí zbývá, je její milující manžel na ‚druhé‘ straně. Když se pak ale probudí, je to pro ni úplně cizí člověk.(Greg)

 

Navždy spolu – 2012

Co kdyby vás ten, koho milujete, doslova a do písmene nepoznával? Věděli byste, jak si jeho srdce získat podruhé? Paige (Rachel McAdams) a Leo (Channing Tatum) představují mladé novomanžele, kteří jsou do sebe až po uši zamilovaní a žijí spokojeným životem umělců v Chicagu. Jedné zimní noci se při vánici stanou účastníky dopravní nehody. Leo ji přečká bez úhony, ale úraz hlavy připraví Paige o veškeré vzpomínky na vztah s manželem. Když se probere z kómatu, je pro ni Leo cizí člověk. Leo se náhle ocitá v bolestné situaci člověka, který je nucen znovu zažehnout lásku, na kterou čekal celý život, a získat si srdce své manželky ještě jednou. Z Paige se po duševní stránce stala znovu mladá studentka práv, kterou byla před pěti lety, ještě než potkala Lea a vydala se po cestě umění. Zdánlivě během okamžiku přestala být ženou, kterou Leo znal, a kromě toho nepoznává nic ze svého současného života. Když se zdá, že je šance na to, že se jí paměť vrátí, takřka mizivá, je Leo nucen čelit svým nejhorším obavám – pomyšlení na to, že přišel o svou životní lásku a svou jedinou rodinu. Jelikož se nevzdává, rozhodne se začít znovu a chovat se k Paige tak, jako by se právě poznali, s nadějí, že jelikož se do sebe už jednou zamilovali, podaří se jim to znovu. Je to výzva, která prověří vše, čemu kdy věřil o lásce, o sobě a o posvátném slibu, který je součástí každého svatebního obřadu: slibu, že manželé zůstanou navždy spolu.

 

Film online: Navždy spolu – 2012 – cz dabing

 

Navždy spolu – ČSFD.cz

Navždy spolu - 2012 - Manželský sľub

CZ – Navždy spolu
USAThe Vow
Francie – Je te promets
Německo – Für immer Liebe
SlovenskoManželský sľub
Drama / Romantický
USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min
Režie: Michael Sucsy
Scénář: Jason Katims, Abby Kohn, Lawrence Silverstein, Michael Sucsy
Kamera: Rogier Stoffers
Hudba: Rachel Portman, Michael Brook, Michael Beckmann
Hrají: Rachel McAdams, Channing Tatum, Jessica Lange, Sam Neill, Jessica McNamee, Tatiana Maslany, Lucas Bryant, Scott Speedman, Jeananne Goossen, Dillon Casey, Shannon Barnett, Kristina Pesic, Brittney Irvin, Rachel Skarsten, Sarah Carter, Laura Osswald, Katharina Kaali, Marc Benjamin Puch, Joe Cobden, Joey Klein, Capri Cavanni
Zdroj: CSFD.cz / Navzdy spolu

(22 hlasů, průměr: 8,09 z 10)
Loading...