Kategorie: KŘESŤANSKÉ FILMY >
(33 hlasů, průměr: 8,45 z 10)
Loading...

Tom (Martin Sheen) je americký doktor, který přijíždí do francouzského města St. Jean Pied de Port, aby převzal ostatky svého syna, který zemřel v bouři během cesty do Santiaga de Compostella, poutě známé také jako Cesta svatého Jakuba dlouhé 800 km.

Film Pouť

Pouť svatého Jakuba po hřebenech hor, s mušlí 800 km.

Obsah:

Film online Pouť
Film Pouť, obsah
O filmu Pouť
Film Pouť, zajímavosti
SvatoJakubská pouť, cesta svatého Jakuba

 

Film online Pouť


Zdroj: Gloria.tv                              Délka filmu: 2:02 hoď

 

 

Film Pouť, obsah:

Sledujte hluboký a inspirativní příběh o rodině, přátelích a především výzvách, kterým musíme během života v tomto neustále se měnícím a komplikovaném světě čelit. Tom (Martin Sheen) je americký doktor, který přijíždí do francouzského města St. Jean Pied de Port, aby převzal ostatky svého syna, který zemřel v bouři během cesty do Santiaga, poutě známé také jako Cesta svatého Jakuba. Tom se však rozhodne na počest svého syna tuto pouť za svého potomka dokončit. Netuší však, jaký to bude mít dopad na jeho typický kalifornský život, který spíš připomíná velmi těsnou bublinu. Nezkušený Tom také zjišťuje, že na této cestě rozhodně nebude sám, brzy se setkává s poutníky z celého světa, z nichž každý řeší své vlastní problémy a každý hledá ve svém životě nějaký vyšší smysl.(HBO Europe)

 

O filmu Pouť

film-POUT-2010

cz – Pouť –
sk – Púť – #Film online Púť
USA – Way, The
Komedie / Drama / Dobrodružný
USA / Španělsko, 2010, 123 min (Director’s cut: 90 min)
Režie: Emilio Estevez
Scénář: Emilio Estevez
Hudba: Tyler Bates
Hrají: Martin Sheen, Emilio Estevez, Deborah Kara Unger, Tchéky Karyo, James Nesbitt, Yorick van Wageningen, Renée Estevez, Ángela Molina, Simón Andreu, Carlos Leal, Matt Clark, Spencer Garrett, Antonio Gil-Martinez

 

Film Pouť, zajímavosti

Hlavní hrdina Martin Sheen pôvodne navrhl na hlavní roli Michaela Douglasa nebo Mela Gibsona, ale Emilio Estevez napsal roli hlavního hrdiny špeciálně pro svého otce.

Film bol natáčaný malou skupinou päťdesiatich ľudí a pár kamerami. Počas filmovania neboli použité ani žiadne prívesy určené na prevoz techniky.

„Ak niekto chce absolvovať 500 míľ Camino de Santiago, nosí vrúbkovanú mušľu so sebou ako identitu,“ prezradil Emilio Estevez, ktorý dostal takúto mušľu od muža, ktorý absolvoval túto cestu 6 krát. Túto mušľu mal so sebou pri absolvovaní cesty počas natáčania filmu. (Matejus)

 

SvatoJakubská pouť, cesta svatého Jakuba

Svatojakubská cesta nebo Cesta svatého Jakuba (španělsky Camino de Santiago) je název historické sítě dvanácti poutních cest, která vedou ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela ve španělské Galicii. Trasy jsou značené moderním turistickým značením a procházejí většinou historickými poutními směry. Zdroj: Wikipedie / Cesta svatého Jakuba

 

 

www.7den.cz – Sedmý den odpočinku a pokoje, sobota.
Křesťanské filmy online, kázání, domunety, videa pro zdraví duše i těla

 

(33 hlasů, průměr: 8,45 z 10)
Loading...