(27 hlasů, průměr: 8,78 z 10)
Loading...

Son of God je převyprávění Nového zákona, převážně putování Božího syna Ježíše Krista a jeho učedníků, od panenského početí panny Marie, Ježíšových prvních zázraků a získávání tisíců následovníků, až po Spasitelovo ukřižování, následné zmrtvýchvstání a zakládání křesťanské církve Pavlem z Tarsu.
film-Syn-Bozi

 

Film: Syn Boží

Ich ríša. Jeho kráľovstvo. Veľkolepé prerozprávanie Nového zákona sleduje putovanie Božieho syna Ježiša Krista a jeho učeníkov, od panenského počatia panny Márie, Ježišových prvých zázrakov a získavania tisícky nasledovníkov, až po Spasiteľovo ukrižovanie, zmŕtvychvstanie a založenie kresťanskej cirkvi Pavlom z Tarsu.

Celovečerný film Son of God (2014) vznikol s použitím materiálu nakrúteného pre vysoko oceňovaný desaťdielny televízny seriál The Bible (2013), desaťhodinový hraný dokument o stvorení sveta podľa biblických príbehov zo Starého a Nového zákona, ktorý pre History Channel režírovali Christopher Spencer, Crispin Reece a Tony Mitchell. Biblické a historické postavy v oboch dielach stvárnili rovnakí herci, pričom v postave Krista vyniká sugestívny a charizmatický portugalský herec Diogo Morgado.(TV JOJ)

 

 

Film online: Syn Boží – 2014 – sk dabing

 

CSFD.cz – Syn Boží

sk – Syn Boží
en – Son of God
Drama – USA, 2014, 138 min
Režie:Christopher Spencer
Scénář:Christopher Spencer, Richard Bedser, Colin Swash, Nic Young
Kamera:Rob Goldie
Hudba:Lorne Balfe, Hans Zimmer
Hrají:Paul Knops, Darcie Lincoln, David Rintoul, Roma Downey, Diogo Morgado, Louise Delamere, Amber Rose Revah, Darwin Shaw, Matthew Gravelle, Joe Coen, Leila Mimmack, Greg Hicks, Simon Kunz, Conan Stevens, Adrian Schiller, Gary Oliver, Rick Bacon, Fraser Ayres

Zdroj: CSFD.cz / Syn Boží

 

(27 hlasů, průměr: 8,78 z 10)
Loading...