Kategorie: AKCE pozvánky >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Ahoj Slávku,

před třemi týdny jsme obnovili v našem sboru pravidelná filmová odpoledne. Minule promítaný film The Second Shance i následná neformální diskuse nad šálkem čaje se setkala s pozitivním ohlasem účastníků. Jejich hodnocení i postřehy si můžeš přečíst v přiloženém souboru.
Na přání lidí jsme dokonce neplánovaně zařadili do programu letos ještě jedno filmové odpoledne. Tuto pozvánku tak posílám trochu narychlo, za což se omlouvám.


Pozvání tobě i ostatním.
Snad možná také Ty dostaneš občas chuť zajít si do kina na nějaký pěkný film a možná i Tobě se už stalo, že jsi se po příchodu k pokladně otočil na podpatku a znechuceně, z nabídky dnešních filmů, jsi odešel domů.
Rád bych v rámci pravidelných filmových odpolední nabídl filmy, které namísto sprostoty, násilí a laciného humoru přináší podněty pro zamyšlení, která nás mohou jak v běžném životě, tak v naši osobní víře posunout někam dál.

Filmová odpoledne jsou plánována vždy na první sobotu v měsíci, která tentokrát připadá na 1. prosince. Začínat se bude po agapé (společném obědě) ve 14. hod.
Tentokrát mi Hospodin poslal do cesty film, jehož název v překladu znamená "Setkání". Bližší informace k filmu nalezneš v dalším přiloženém souboru.

Pokud budete moci, budu se těšit na setkání při Setkání.

S bratrským pozdravem

Filip

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...