Kategorie: VIDEO Dokumenty >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Setřih filmů na téma PEKLO 10min Filmy Jak vypadá peklo nevypovídají zda existuje peklo nebo ne, ale o tom jak může vypadat a vypadá i zde na zemi…

Peklo je pojem vyskytující se v mnoha náboženstvích v souvislosti s vírou v posmrtný život. Často bývá zobrazováno jako apokalyptická krajina či podzemní království, kde dočasně či trvale trpí duše zemřelých za své viny.
Obvykle velmi konkrétní představa starověkých polyteistických náboženství o podsvětí (např. Hádova říše mrtvých) nalézá svou obdobu v abrahámovských náboženských systémech (především v křesťanství) jen částečně, symbol podsvětí peklo je zde chápán abstraktněji.
Přeneseně může pojem peklo označovat polosvět organizovaného zločinu či obecně místo, které přináší člověku utrpení.

www.7den.cz Křesťanské filmy s křesťanskou tematikou, duchovní křesťanská videa i dokumenty na křesťanské téma. Jak vypadají NeKřesťanské filmy, přístupy a nekřesťanské nauky, či nebiblické názory? To vše a další jiné můžete najít na našem křesťanském webu.
Líbí se vám naše stránky? Chtete vědět o dalších novinkách? Chcete nás podpořit? Dejte nám LIKE na Facebooku, nebo nám napište komentář, sdílejte naše obrázky, videa, řekněte to i svým kamarádům. Děkujeme předemm vám všem za každý váš LIKE a sdílení zde:

facebook.com/7den

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...