(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...

Jestli je či není potrat etický po pár dnech či týdnech početí, je jedna věc, ale v USA chce Barak Obama opět povolit interupci klidně i v den porodu. Jaká je legalizace potratu, interupce v USA a jak bylo možno legálně usmrtit zdravé nenarozené dítě i těsně před porodem? Potrat částečným porodem! partial-birth abortion Noční můra nenarozených američanů!Pokrokový prezident USA Bill Clinton zavedl zákon o potratu částečným porodem
Zpátečnický prezident George Bush tento zákon partial-birth abortion zakázal, tedy Bush zakázal potraty částečným porodem
Ale „pokrokový“ Barack Obama chce opět povolit potraty, interupce, ukončení života plodu i těsně před narozením!
Zda projde tento zákon o potratu i těsně před porodem, či neprojde se ukáže.

 

Základní článek, zdroj zde:
http://pro-zivot.pise.cz/69-barack-obama-bez-slitovani-nad-bezbrannymi.html

potrat-castecnym-porodem

 

Jak tedy vypadá potrat, interupce usmrcení i třebas těsně před porodem?

 

Tuto mimořádně surovou metodu zabíjení nenarozených dětí v USA zavedl Bill Clinton. Prováděla se od 20. týdne až do konce těhotenství. (Ano, čtete správně, v USA až do nedávna neexistovala žádná věková hranice, po které už se nenarozené dítě nesmí zabít. Žena mohla jít na potrat klidně ještě v den termínu porodu.) Protože zákon přiznával dítěti lidská práva až od okamžiku, kdy se narodí jeho hlava, byl vymyšlen následující postup:

 

Potratář nejprve pomocí ultrazvuku zjistí polohu nohou a chodidel dítěte. Pokud je dítě otočené hlavičkou dolů, potratář ho pomocí nůžek nebo kleští obrací opačným směrem. Hlavička dítěte nesmí být během zákroku spatřena, protože pak už by se dítě zabít nesmělo.

 

Potom potratář táhne dítě za nožičky z těla matky. Zachází s ním velmi nešetrně, ale na tom nikomu nezáleží, protože dítě stejně nemá přežít.

 

Rodí se celé kromě hlavy, která zůstává v děloze.

 

Potom potratář nůžkami udělá díru do zátylku dítěte. . . a  vysaje dítěti mozek. Až do tohoto okamžiku dítě žilo a vše vnímalo. Připomínám, že se jednalo o děti od dvacátého týdne. Dvacet týdnů je čirou náhodou také věk, od kterého má dítě šanci přežít, pokud by se narodilo předčasně.

 

Jak už bylo řečeno, tuto metodu v USA zavedl prezident Bill Clinton; „zpátečnický“ George Bush ji zakázal a „pokrokový“ Barack Obama ji chce opět povolit. Není to překvapivé, Obama vždy prohlašoval, že se zákazem potratů částečným porodem hluboce nesouhlasí.

Během doby, kdy se potraty částečným porodem prováděly, bylo zaznamenáno několik případů, kdy dítěti vyklouzla hlavička z porodních cest dřív, než mu stačili vysát mozek, a tak si zachránilo život. I to je ale podle Obamy špatně.
Pokračování zdroj zde:
http://pro-zivot.pise.cz/69-barack-obama-bez-slitovani-nad-bezbrannymi.html

 

VIDEO dokument: Dítě v děloze 8 – 11 týden

 

VIDEO dokument: Dítě v děloze 12 týden

 

Instruktážní VIDEO: Jak usmrtit dítě, plod, těsně před porodem? Americká metoda

 

VIDEO slide: Potrat i po 23 týdnu těhotenství Abortion Illustrated – 23 Weeks Gestational Age

(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...