Kategorie: VIDEO Dokumenty >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...
VIDEO dokument – Farář Marián Kuffa
Na co jsme tu a kam kráčíme? Jaký je smyl života?
Chtěl jsem bydlet v lese, oženit se, mít hodně detí, ale nevěděl jsem že budu farářem…
Je sex nejkrásnější věc na světě?
Jsou drogy nejdůležitější na světě?
Co je nejdůležitější? Nejdůležitější je poznat lásku…
www.7den.cz,  VIdeo záznamy duchovní videa online křesťanské filmy

Farář Marián Kuffa,Na co tu jsme a kam kráčíme? – 0:23 hod
Část z přednášky o svém životě i o životě ostatních…

 

Serie přednášek rok 2009 Farář vypráví o svém životě, co chtěl, jaké měl plány, měl svůj plán, svoji vůli a nakonec jak přijal vůli Boží, mluví o své cestě a cestě lidí které potkal. Bezdomovci, prostytutky, vězni, i mnoho co mu pomohlo postavit chrám, kostel pro ostatní.
První díl je zde, další najdete na YouTube.


Komentář:

Pavla V. 11:45 Praha 31.1.2012

Je to moc hezký,
až na ten růženec a na zcestnou informaci, že stačí být upřímný člověk.
Být upřimný – to totiž nestačí. Znala jsem upřímné lidi, kteří žijí vědomě v hříchu a prostě si hřích tolerují, neodvracejí se od něj a klidně o tom upřímně mluví – osobně se mně chlubila jedna slečna v autobuse, jak ukradla v práci celý balík kancelářských papírů – jak prý to chytře udělala. Jindy zase se mi chlubil jeden člověk, jak dělá podvody s daněmi apod. Dokonce mi jedna křesťanka z Ukrajiny před několika lety říkala, že na ubytovně se nějací muži modlili, aby jim Bůh požehnal, až půjdou přepadnout nějakou pobočku banky – aby je prý nechytili.

Platí, že víra bez skutků je mrtvá – kdo neuskutečňuje očištění (díky krvi Ježíše Krista, že Ho prosí za odpuštění a činí skutečné pokání – odvrácení od hříchu – změnu postoje svého srdce a stále žije v hříchu – toho víra (jistota), že je spasen, je mrtvá.
V Bibli je napsáno – „uvádějte ve skutek své spasení“ – Filipským 2:12
Proto, moji milovaní, jako jste vždycky poslouchali, nikoli jen v mé přítomnosti, ale nyní mnohem více v mé nepřítomnosti, s bázní a chvěním uvádějte VE SKUTEČNOST svou záchranu. – Spaseni jsme vírou, ale víra bez skůtků je mrtvá.

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...