(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

VIDEO dokument –

 

Varování! – Tento film vám může zachránit život!
Co se s námi stalo? Máme nejpokročilejší lékařské technologie a přitom jsme nemocnější než generace před námi. Cukrovka je stále běžnější, začíná i u naší mládeže. Polovina z nás bere nějaký předepsaný lék a nejzávažnější lékařské operace se staly běžnou praxí. Srdeční onemocnění, rakovina a mrtvice jsou tři hlavní příčiny úmrtí, ačkoliv každý rok vynakládáme miliardy korun na boj s těmito nemocemi. Mnoho lidí trpí dalšími degenerativními onemocněními. Mohlo by existovat jedno řešení na všechny tyto problémy? Řešení tak obsáhlé a zároveň tak jednoduché, že je záhadou, proč ho více z nás nebere vážně?

Dokumentární film ‚Raději vidličky než nože‘ popisuje výzkumnou práci doktorů Colina Campbella a Caldwella Esselstyna. Doktor Colin Campbell je nutričním vědcem na Cornellově univerzitě a doktor Esselstyn špičkovým chirurgem a šéfem centra pro léčbu rakoviny prsu na světoznámé Clevelandské klinice. Oba nezávisle na sobě a za použití jiných výzkumů dospěli ke stejnému závěru: živočišné potraviny jsou špatné pro naše zdraví a jejich vyloučením z našeho jídelníčku můžeme nejenom zastavit, ale i uzdravit ty nejzávažnější západní choroby.

Zajímavosti: Časopis Variety o filmu napsal, že je přesvědčivý, radikální a výbušný, známý filmový recenzent Roger Ebert řekl, že ho film přesvědčil, a zpěvák Ozzy Osbourne po jeho shlédnutí přestal jíst maso.

 

Raději vidličky než nože –  1:36 hod ……………….

 

Další odkazy zde:

http://www.dokumentarnisvet.cz
http://media.bloguje.cz/

 

www.7den.cz,  VIdeo záznamy duchovní videa online křesťanské filmy
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...