(3 hlasů, průměr: 6,33 z 10)
Loading...

VIDEO dokument příběhy zkušenosti lidí, uvádí Sid Roth (Rod)
Skutečný příběh. Muslimovi se zjevil Ježíš.
Zázračné uzdravení. Nebezpečná smrtící forma Herpesu. RS Roztroušená skleroza. Z mrtvých vstání…

 


 Sid Roth uvádí pořad – To je nadpřirozené – 01 díl – 24:11 min Skutečný příběh…
Dr. Nasir Sidiki zničeho nic měl postižení poloviny obličeje. Vysoce pokročilý herpes, blížící se smrt, strach. Muslim se modlil k Bohu, zjevil se mu Ježíš. Co říká o synu Božím Islám a co Bible. Skutečný životní příběh několika let.

 Skutečný příběh. Muslim se modlil k Bohu a zjevil se mu Ježíš.
Sid Roth říká, že je to opravdu zajímavý příběh, jeho host se jemnuje Nasir Sidiky.
Nasir Sidiky měl předka, který byl nejlepším přítelem Mohamena a byl prvním prvním kalifem muslimského světa. Abu Bakur Sidik, Nasir Sidiky byl prvním kalifem a Nasir Sidiky v překladu znamená potomek Sidikiotů.
Nasir byl postižený Herpesem a to ve velice pokročilým a nebezpečným postupem, se skolabováním imunitního systému s lékařským předpokladem úmrtí do druhého dne, případně s oslepnutí, ohluchnutím.
Nasir neměl šanci k přežití, ani žádnou nadějí čí víru a bál se smrti, neboť prý Alah není uzdravovatel a tak ze strachu vykřikl „Bože, pokud jsi skutečný, nenechej mě zemřít“ a v tu noc se obejvila u jeho postele nějaká bytost z které vyzařovalo světlo a věděl že je to Ježíš. Muslim řekl „Byl tu Ježíš a uzdravil mě“ Tento skutečný příběh se stal v Torontu.
Příběh pokračuje uvěřením v jediného Boha, v Ježíše Krista, jeho syna, pak jeho nemoc začala ustupovat a takovéto záraky zažil ve svíé rodině ještě další.
Zázračné uzdravení. Nebezpečná smrtící forma Herpesu. RS. Roztroušená skleroza.

Džihád – zemřít za Boha. Nebo Bůh zemřel za člověka?
Nasir řekl „Musilimové jsou vyučovaní, že tvoje dobré skutky musí převýšit ty zlé, dostat se do nebe můžeš jen za zásluhy, jediná možná vyjímka se jemnuje Džihád, to znamená zemřít za správnou věc, zemřít za Alaha!Džihád (arabsky ????‎‎) Nasir by tedy musel zemřít za správnou věc, za Boha, aby se dostal do nebe, ale uslyšel zprávu, že naopak Bůh zemřel za něj, aby se Nasir dostal do nebe! Skutečný příběh, který se stal muslimovi. Podívejte se na video, které je plné překvapení Božích zaslíbení a zázraků!

 

 

Líbí se vám náš web www.7den.cz ? Líbí se vám naše články? Chcete vědět o novinkách? Chcete dostávat aktualizace? Můžete je dostávat emailem, vložte svůj email v prvním sloupci a klikněte zasílat novinky. Podpořte nás. Přidejte si nás na Facebooku a dejte vědět i ostatním o nás, sdílením fotografií, článků a přidávejte komentáře. Předem děkujeme. http://www.facebook.com/251764341582862

 

 

Foto: Sid Roth + host

 

 

Video: Sid Roth – 01.díl

Video uložené zde: http://www.tv7.cz/?vid=2481

 

(3 hlasů, průměr: 6,33 z 10)
Loading...