Kategorie: VIDEO Zkušenosti >
(4 hlasů, průměr: 5,75 z 10)
Loading...

Nenáviděl křesťany. Šít muslim, islamista, odešel do Německa, kde vystudoval vysokou školu, měl dobrou práci, užíval si života, ale onemocněl. Pár týdnů života, … modlitby a zázračbně se uzdravil, pamatoval si jen že jej zachránil HALELUJA a pak hledal kdo je to, když to není Alah ! Skutečný příběh !

 

Salman HASAN z muslima křesťanem

Video: Salman Hasan – Jeho zivotni pribeh, Jak se potkal s Bohem

Salman vypráví, jak jako ještě muslim nenáviděl křesťany, ale po nějaké době prožil Boží zázrak uzdravení z nevyléčitelné nemoci a Bůh tak obrátil záměr Salmanova života radikálním směrem.
Salman pak pokračuje a vypráví, jak se i my můžeme setkat s Bohem osobně takovýmto nadpřirozeným způsobem.

 

Salman HASAN vypráví svůj příběh
Salma-HASAN-z-muslima-krestanem

 

Salman Hasan s manželkou

 
Do svých 34 let jste žil jako muslim. Co vás vedlo ke konverzi na křesťanství?
Tou dobou jsem studoval v Německu. Náhle jsem onemocněl velmi vážnou chorobou a vypadalo to, že zemřu. Tenkrát jsem byl ještě muslim a do nemocnice za mnou chodil křesťanský chlapec, který se za mé uzdravení modlil k Bohu. Jako zázrakem jsem přežil a uzdravil se.
Když jsem se vrátil domů do Iráku a vyprávěl jsem svou zkušenost známým, všichni mi zakazovali o tom mluvit a tvrdili, že musím říkat, že mě uzdravil Alláh. Já ale věděl, že to je jinak. A tam jsem pochopil, že islám není svobodné náboženství a že nehlásá pravdu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že islám není pro mne, a proto jsem se ho vzdal.
Zdroj: www.denik.cz / Dříve muslim, dnes křesťan. Salman Hasan – uzdravil mě Bůh, ne Allah

(4 hlasů, průměr: 5,75 z 10)
Loading...