Hope TV křesťanská televize online Křesťanské pořady, diskuse, semináře, písničky……….

 

BoholuzbyOnline.cz

Jste nemocní, či v zahraničí? nemůžete za námi do sboru? chcete se podívat na naše kázání?
Pak se zůčastněte snámi bohoslužby online prostřednictvím internetu v přímém přenosu.
Internetový křesťanský sbor Praha Malvazinky se na vás
každou sobotu 10:45 – 12:15 zde: BohosluzbyOnline.cz

 

Hope TV

Křesťanská internetová televize, odkaz: HopeTV
je křesťanská internetová televize, patřící do mezinárodní televizní sítě Hope Channel. Hope TV spolupracuje s univerzitami, nemocnicemi, vydavatelstvími a rozhlasovými stanicemi po celém světě. Tato spolupráce přináší programy, jejichž cílem je informovat, inspirovat a povzbuzovat diváky k tomu, aby ve svém životě nacházeli radost ze života, podporuje rodiny a přináší pozitivní vliv do společnosti. Tato křesťanská televize se zaměřuje na oblast zdraví, životního stylu, cestování, vzdělávání a kultury. Hope TV vychází z křesťanské hodnotové orientace. Tuto křesťanskou televizi provozoje Církev adventistů sedmého dne.

 

Provozovatelem internetové televize HopeTV je
AWR studio s.r.o.
Peroutkova 57, Praha 5 – Smíchov, 150 00
info@hopetv.cz
tel: +420 251 562 435

 

31. 12. 2014 o půlnoci končí živé vysílání HopeTV

S koncem letošního kalendářního roku (2014) ukončíme také po pěti letech živé vysílání (streaming) křesťanské internetové televize HopeTV. Je nám líto, že ztrácíme přes 23 000 věrných diváků, ale ekonomická situace nám neumožňuje další provozování živého vysílání.

K vypnutí vysílání jsme byli nuceni přistoupit s ohledem na snížení finančních prostředků, které můžeme na provoz televize použít. Omezení financí se nedotýká pouze vysílání. Snižujeme i počet zaměstnanců studia a provozu HopeTV. Méně prostředků bude i na tvorbu a nové projekty.

S ohledem na dnešního diváka, který se od klasického vysílání stále více upírá k programům na přání „on demand“ a k archivům videoprogramů, i my budeme v budoucnu klást větší důraz na naše pořady v archivu, a to zejména na stránkách YouTube / Hope TV.

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a budeme se těšit na setkání u některého z našich internetových projektů. Podívejte se třeba na stránky www.Utopie.cz a také na Youtube kanál projektu zde: YouTube.com / utopie cz

Čeká nás přestavba webové stránky HopeTV, nové dabingové a studiové pořady pro děti a mladé, ale nejen pro ně.

Máte se na co těšit.

 

 

Starý kód pro sdílení televize: