Kategorie: Krátké VIDEO >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Krátké VIDEO upoutávka na akci – Anděl 2014 – Ježíš je mrtví
Mají mladí takovýto názor? Co si mláděž myslí?
VIDEO: JESUS IS DEAD – Ježíš je mrtvý

Anděl 14 – JESUS IS DEAD – www.AkceAndel.cz

Šestý ročník akce Anděl se letos uskuteční 15. března od 9.30 hod. v modlitebně CASD v Praze na Smíchově. Letos nese kontroverzní téma „Jesus is dead“ a i tentokrát společně zahájíme modlitební týden mládeže (MTM).

Dopolední program bude jako tradičně složen ze dvou částí. Ta první přinese možnost sdílet se v diskuzních skupinkách na téma letošního MTM — „Boží království“. V druhé části dostane prostor pastor Křesťanských sborů Petr Húšť, jehož cílem bude potvrdit či vyvrátit letošní téma akce. V průběhu celé dopolední bohoslužby budou znít zpívané chvály smíchovské mládeže.

Odpolední program, který začne ve 14 hod., jako vždy zpestří divadelní představení smíchovské mládeže. Představí vám hru „A přece svítí“. Odehrává se v prostředí psychiatrické léčebny a jejím hlavním sdělením je, že věřit je normální. Druhá část odpoledne bude věnována rozhovoru s křesťanským raperem Kalwichem, který se snaží propojit hip-hop a život s Bohem. Duchovní tečku za odpolední částí udělá hlavní řečník, ředitel festivalu UNITED, Petr Húšť.

Večerní koncert obstará nadějná formace Deep Inside, jejíž název znamená ,,hluboko uvnitř“, protože jejich písně jsou z hloubi srdce a předkládají Boží pravdy novým a svěžím způsobem. Jejich tvorbou se prolíná několik hudebních žánrů od popu přes funky až po blues. Koncert začíná v 18 hod.

Někteří lidé mají za to, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Akce Anděl by mohla sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje.

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...