Kategorie: AKCE pozvánky >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Petr Hájek se zamýšlí nad některými souvislostmi.

V Praze opět proběhla pravidelná každoroční náborová akce homosexualismu. Většinovou veřejnost to opět nechá zcela lhostejnou a chladnou. Média to budou opět chválit jako českou „tolerantnost“ a dokládat ji čísly z průzkumů. A budou se opět sbírat i politické body. Nikoli u voličů, ale u mocných sponzorů „konce civilizace“.
Vlastně to dává smysl. Prague Pride kromě jiných hlubokých kulturních zážitků opět pokrokově přispěje k šíření AIDS a dalších smrtelných pohlavních nemocí, jejichž kolébkou jsou temné a zrazující vášně sodomitů. Původ slova sodomie kupodivu netřeba vysvětlovat. I v maximálně ateizovaném prostředí, jako je to naše, většina stále obecně ví, že Sodoma bylo město, které Bůh, kvůli nevyléčitelné zvrhlosti jeho obyvatel, vyhladil ze světa…

 

Jen pár myšlenek, celý článek je zde: ProtiProud.Parlamentnilisty.cz / Pýcha předchází pád – v Doněcku a Gaze se vraždí v Praze se toleruje zlo !

 

Děti půlnoci.
Užijeme si tedy zase týden pokrokového homotřeštění: Je to propagandisticky podobně oplzlé jako svého času spartakiáda. S tím rozdílem, že po spartakiádě se obvykle zvedla porodnost – což tady opravdu nehrozí. Hlavní rozdíl je v tom, že masové cvičení na Strahově bylo svým způsobem krásné, odmyslíme-li si jeho komunisty ukradený ideový podtext – demonstraci národní jednoty. Byl to sice rovněž „svátek tělesnosti“, ale ještě té málo pokrokové, protože v zásadě přirozené. Pětadvacet let po pádu sovětského režimu média otevřeně oslavují sexuální deviaci. I když s s tím mají trochu práci, aby ji pěkně po bolševicku ideově „přelakovala“.

 

NWO a homosexualita.
Homosexualismus je jeden z klíčových ideových pilířů NWO, projektu nové „planetární“ tyranie, která má ambice „dohnat a předehnat“ všechny předcházející. V rámci tohoto dalšího dílu populárního seriálu sociálně-inženýrských společenských experimentů má být člověk proměněn a „převychován“…

 

Proč je buzerant zakázané slovo?
Ovoce kulturního festivalu „Pražská pýcha“ bude k dostání během celého týdne ve svém původním satanském „balení“: Rychloseznamky v „gay barech“, „kožeňáci“, pornofilmy – cokoli obscénního vás napadne, bude veřejně provozováno v ulicích –  jenže v chráněné produkci pyšných buzerantů. Na závěr ve veselém průvodu budou o svá „práva“ v bratrské jednotě se svými homosexuálními soudruhy opět demonstrovat také dobrosrdeční milovníci dětí – pedofilové. Prostě hrdost (jak Pride ONI překládají) kam se podíváš.

 

Jen pár myšlenek, celý článek je zde: ProtiProud.Parlamentnilisty.cz / Pýcha předchází pád – v Doněcku a Gaze se vraždí v Praze se toleruje zlo !

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...