Kategorie: Křest > VIDEO Dokumenty >
(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...

VIDEO Tři lidé vyznali svou víru v Ježíše Krista jako svého Pána a spasitele tomu na důkaz tomu se nechala pokřtít ve jméno Otce, Syna i Ducha svatého. Amen. Haleluja… Nenačovice 2.6.2012 …Jiří Aneta Ondra.

Velká událost nejen pro tři nově pokřtěné křesťany, ale i pro Sbor Církve adventistů sedmého dne, sestry, bratři, rodina a přátelé pak zpěvem poděkovali a oslavolali Pána.

Slavnostní událost, vyznání víry a potvrzení křetem ponorem do vody, jak do vodního hrobu. Výzančná událost v žitotě nejen pro křtěnce, ale pro společenství, pro sbor, přátele, rodinu, hlavně Boží přítomnost v takovýto slavnostní den je to nej nej co si jen člověk může přát.

Počasí bylo krásné, díky Bohu zato. Výhled z dřevěnné chalupy nádherný, výlet k nedalekému jezírku, teplo, zpěv v doprovodu flétny, křest, přání, vše proloženo modlitbou, fotografování, návrat na chaloupku, song servis ladil uchu, slavnost večeře Páně a závěrem velké agape.

Na hostině si každý našel své, obalované kuřecí, bramborový salát, ovoce, zelenina, zeleninové saláty, pomazánky, koláče, buchtičky, věnečky, co hrdlo ráčilo, nikdo si nestěžoval, ani psí miláček nepřišel zkrátka.

Přejeme pokřtěným Božího požehnání.

(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...