Kategorie: VIDEO Zkušenosti >
(Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Smrt 22.1.1995. Zmrtvýchvstal po 5 hodinách. Ondřej Berglezov. Bajkal. Zasněžené silnice. Katostrofa. Rozhovor s Bohem. Návrat do života i bez důležitých tělesných orgánů!

 

Video: Ondřej Berglezov – zmrtvých vstání

Dnešní život Ondřeje je zázračný, jí, pije, běhá, skáče, myslí, mluví, káže, přestože žije bez mnoha vnitřních orgánů. Ty byly odstraněny ihned po nehodě. Ondřejovi odstranili žaludek, tlusté střevo, velkou žlázu, slezinu a část plic. Přesto není invalidou – vidíte ho na videu! Němečtí lékaři prováděli výzkum a studovali tento fenomén více než rok, dělali dvě consilia v Dortmundu a Munsteru, ale nebyli schopni se dohodnout, protože tento případ nezapadá do žádného rámce zdravotní péče. Z jedné strany má trvalá zranění neslučitelná se životem, ale na druhou stranu nemá žádná fyzická omezení a vede plnohodnotný život. Sám Ondřej Berglezov vysvětluje, že „zákon života živého Boha je nad zákony přírody.“ Video je německy a rusky.

 

Ondřej Berglezov – Zmrtvých vstal po 5. hodinách bez mnoha vnitřních orgánů

Smrt 22.1.1995. Zmrtvýchvstal po 5 hodinách. Ondřej Berglezov. Bajkal. Zasněžené silnice. Katostrofa. Rozhovor s Bohem. „Umřel jsem. Opustil jsem tělo a vznášel se výš a výš … Bůh mi řekl: Dívej se, chci ti něco ukázat. Spatřil jsem širokou cestu vycházející z mého města, zahnula doleva a mizela za obzorem. Znáš tu cestu? – padl dotaz. Ano, je to cesta do pekel – odpověděl jsem. Podívej se pozorně – řekl Bůh. Tu jsem se znovu podíval a viděl, že na této cestě je tak hodně lidí, že kdo se na ni chce dostat, potřebuje v tlačenici užívat lokty. A teď se podívej na druhou stranu – slyšel jsem. Uviděl jsem jinou cestu, která také vycházela z mého města. Ta cesta byla úzoučká, zvedala se vzhůru a mizela za mraky. Znáš tu cestu? – zeptal se Bůh. Ano, můj Pane, to je cesta, která vede k Tobě do ráje – odpověděl jsem. Znovu jsem se podíval na úzkou cestu – bylo na ní velmi málo lidí. Bůh znovu promluvil: Tvůj život a Tvé poslání na zemi ještě není u konce. Vrátíš se, ale pamatuj, že času je velmi málo. Tvým úkolem bude stahovat co nejvíc lidí z široké cesty na tu úzkou, vedoucí ke mně. Využij tento čas. Po těchto slovech, jsem se ocitl znovu v mém těle.“Návrat do života. Dnešní život Ondřeje je zázračný, jí, pije, běhá, skáče, myslí, mluví, káže, přestože žije bez mnoha vnitřních orgánů. Ty byly odstraněny ihned po nehodě. Ondřejovi odstranili žaludek, tlusté střevo, velkou žlázu, slezinu a část plic. Přesto není invalidou – vidíte ho na videu! Němečtí lékaři prováděli výzkum a studovali tento fenomén více než rok, dělali dvě consilia v Dortmundu a Munsteru, ale nebyli schopni se dohodnout, protože tento případ nezapadá do žádného rámce zdravotní péče. Z jedné strany má trvalá zranění neslučitelná se životem, ale na druhou stranu nemá žádná fyzická omezení a vede plnohodnotný život. Sám Ondřej Berglezov vysvětluje, že „zákon života živého Boha je nad zákony přírody.“ Video je německy a rusky. (2006)

 

(Zatím nehodnoceno.)
Loading...