(3 hlasů, průměr: 6,00 z 10)
Loading...
VIDEO dokument příběhy zkušenosti lidí, uvádí Sid Roth
Skutečný příběh. …? Anglicky, slovenský překlad.
Hnutí zázraků. Probuzení na Azusa street. Tvořivé zázraky.

Sid Rod komentuje pořad – To je nadpřirozené – 3. díl – 23:25 min
Skutečný příběh, host Tommy WelchelHnutí Ducha svatého a zázraků.
Hnutí tvořivých zázraků.
Hnutí založil (Vilias Seimur) slepý na jedno oko. (Miraclous stories from Azusa Street) Viliam předpověděl, že podobné probuzení se objeví za sto let opět, ale větší! A to se děje teď!
Viliam Seimor byl zakladatelem hnutí tvořivých zázraků. Při jednom zpěvu sestoupil krz střechu do místnosti oheň a druhý oheň 15 metrů nad budovu, oheň Boží slávy. Oheň který hořel, ale nepálil, na Azusastreet se děli zázraky, příběhy, kdy dorostla noha, či ruka při modlitbách za nemocné a postižené.
Kniha Tommy Welchel –   They Told Me Their Stories
Tommy se setkal s učastníky těchto zázraků a sepsal knihu Vyprávěli mi své příběhy. Jednou Tomi četl právě z té knihy a z podlahy vystoupal dým, pára, oblak, který zaplnil celou místnost. Prý to byl Boží rajský plyn, Boží sláva hebrejsky šekyra.
Stránky:  http://www.azusastories.com/
Křídla uzdravování.
Lékař, doktor Tomas White zanechal svojí praxi a založil misii Křídla uzdravování. Uzdravování během pár minut. Nové plíce, zázraky, pacienti, stovky zázraků po celém světě.
Lidem dorůstali ruce, orgány, zuby.

VIDEO uložené zde: http://www.tv7.cz/?vid=2560
www.7den.cz,  VIdeo záznamy duchovní videa online křesťanské filmy


—————-
Líbí se vám náš web www.7den.cz ? Líbí se vám naše články? Chcete vědět o novinkách? Chcete dostávat aktualizace? Můžete je dostávat emailem, vložte svůj email v prvním sloupci a klikněte zasílat novinky. Podpořte nás. Přidejte si nás na
Facebooku a dejte vědět i ostatním o nás, sdílením fotografií, článků a přidávejte komentáře. Předem děkujeme. http://www.facebook.com/251764341582862

 

 

(3 hlasů, průměr: 6,00 z 10)
Loading...