(2 hlasů, průměr: 9,00 z 10)
Loading...

VIDEO dokument příběhy zkušenosti lidí, uvádí Sid Roth (Rod)
Skutečný příběh. Zachránila si život před New Age – 24:01min.
R.Harfouche ve 4.letech uměla číst myšlenky cizích lidí a později se měla stát vůdkyní New Age.

 

Sid Roth uvádí – To je nadpřirozené – 04 díl – 24:01 min

 

Príbeh R.Harfouche (Harfůš), ktorá sa mala stať hovorkyňou hnutia New Age.Keď sa vzoprela, takmer ju to stálo život. Boh mal však pre ňu iný plán.

 

 

Sid Roth uvádí – To je nadpřirozené – 04 díl – 24:01 min

 

Příběh Robin Harfouche (Harfůš)
Ve 4.letech uměla číst myšlenky cizích lidí a později se měla stát vůdkyní New Age. Od malička chtěla poznat jaké má nadání, poslání a poznat Boha.
Její babička byla čarodějnice. Část rodiny se zabývala esoterikou a modlila se za narození zázračného dítěte a druhá část byla součástí letničního křesťanství.
Neměla ani tušení že v jejím životě byl takovýto duchovní boj, veděla jen o tom, že má zvláštní nadání.
Když studovala literaturu v 18.letech se setkala s velkým 4.metrovým andělem, který nad ní prý bděl od narození a že se má stát vedoucím nového hnutí New Age. Tento duchovní vůdce se postaral o to aby se stala úspěšnou tanečnicí a herečkou u producenta největších hvězd. Její kariéra měla být tedy velmi slibná, stačilo poslouchat duchovního vůdce.

Když se rozhodla, že nebude médiem pro démony, stala se jí v práci nehoda. Po 6 měsícím na invalidním vozíku chtěla spáchat sebevraždu, ale zavolal jí kamarád, znovuzrozený křesťan, bývalý žid a pozval ji do církve.
V církvi poznala že jedinou cestou k Bohu je jen Ježíš a ne ten špatný duchovní vůdce. Poznala že byla podvedená. Do církve přijela na vozíku a pak začala chodit sama. Později se vdala za kazatele a začala evangelizovat a uzdravovat ve jménu Ježíš!

(2 hlasů, průměr: 9,00 z 10)
Loading...