(1 hlasů, průměr: 5,00 z 10)
Loading...

VIDEO Jak funguje koloidní stříbro? TEST – Praktické testy koloidního stříbra.

 

Koloidní stříbro – testy

Koloidní stříbro vyčistí vodu v akváriu.   Koloidní stříbro v mléce na 4 dny
Koloidní stříbro ničí zaručeně asi 650.000 mikroorganismů. Zabíjí Viry bakterie a plísně.
Praktické testy koloidního stříbra…. Jak vypadá mléko ve skleničce čtvrtý den?
Jak vyčistit úplně zelenou vodu v akváriu?… Jaké má Koloidní stříbro účinky?

 

VIDEO test Koloidní stříbro účinky

VIDEO – Koloidní stříbro zabíjí Viry, Bakterie, ….

 

Koloidní stříbro účinky


Doprovodný text k testu:
Lékařské využití stříbra jsou jeho použití jako dezinfekce, dezinfekční prostředek, a alternativní medicíny produkt známý jako koloidní stříbro.

Od roku 1990 je „koloidní stříbro“, tekuté suspenze mikroskopických částic stříbra, byl uveden na trh jako alternativní medicíny, často tvrdí, působivých „všelék“ vlastnosti.
Koloidní stříbro je pokládaný Různé studie mohli zabít více než 650.000 mikroorganismy.
Nicméně bylo zjištěno, že jsou účinné v boji proti: nachlazení, akné, rakovina, HIV / AIDS, chřipka, alergie, artritida, sportovci noha, vaří, popáleniny, candida, cystitida, diabetes, ekzém, senná rýma, poruchy trávení
, parazitární infekce, lupénka, bradavice i pásový opar a kvasinek infekcí. Lze jej použít buď ústně, nebo lokálně. Když se užívá orálně můžete buď umístit kapičky přímo pod jazyk, nebo to může být opilý 8-16 ozdaily. Stříbro je často používán místně postřikem na řezné rány, popáleniny, kožní infekce či akné.

Do vašeho výzkumu o způsobech lidé léčí se tím, že koloidní stříbro například můj otec Frank měl otevřená rána na noze minimálně přes rok a my jsme začali dávat stříbrnou gel na něm a za pár dní to začalo léčit sám. Moje děti, když začínají se dostat rýmu nebo nosní infekce budeme používat nosní sprej čerpadla nebo zvlhčovače a tam obvykle cítí lépe druhý den. Moje sestra měla Lettie ušní bolest a dáme 6-7 kapky do ucha a druhý den bolest byla pryč.

Moje sestra Stephanie přišla domů jeden den a její oči se nakazila růžové oko nebo ječné zrno klademe poklesy v oku a další den je objasněných. Můj strýc Jerry má diabetes a jeho tělo nebojuje infekci velmi dobře a měl několik amputovaných prstů a málem přišel o nohu. Pak jsem mu některé a začal brát ho a jeho tělo se léčí samo.

Moje teta má Rosie revmatoidní artritidou a měl otok a bolest v kolenou. Začala brát ho a otok šel dolů a bolest odešla ona také měla nějaké bolesti na hrudi, že by na škodu dech jsem měl ji dát do zvlhčovače a bolest odešla a ona na to zapomněl.

Četl jsme že koloidní stříbro může léčit rakovinu, pokud se pije 20 ppm nebo více.

 

Koloidní stříbrotest foto

Koloidní stříbro TEST
koloidni-stribro-TEST-akvarko

(1 hlasů, průměr: 5,00 z 10)
Loading...