(2 hlasů, průměr: 9,50 z 10)
Loading...

Snímek je součástí jednoho z nejrozsáhlejších zpracování Bible v historii filmu a televize, na němž se podílela koprodukčně i Česká televize. Vypráví o životě starozákonního patriarchy Abraháma a je tématicky spjat nejen se zrodem náboženství, ale i s postupným sjednocováním a formováním palestinských kmenů v jeden národ izraelský.

 

Film Abraham

Seriál filmů Biblické příběhy přináší dvojdílný film Abram Abraham. Hospodin zaslíbil Abramovi syna a mnoho potomků, však mnoho let uplynulo a Abram byl stále bezdětný. Nejdříve se jmenovam Abram, později mu dal Bůh jméno Abraham, stejně jako jeho žena se jemnovala Sarai, později pak Sára.

 

Film Abraham 1.díl

Biblické příběhy – Abram 1. díl

Zdroj: YouTube

 

Film Abraham 2díl

Biblické příběhy – Abrahám 2. díl……..

Zdroj: YouTube

 

 
Film online Abraham

 
FilmOnline: Abram – 1.díl – 1993

Zdroj: Gloria.tv

 
FilmOnline: Abrahám – 2.díl – 1993

Zdroj: Gloria.tv

 
Naše stránky 7den.cz
www.7den.cz Křesťanská videa, fotografie, knihy, články, nejen pro křesťany
Líbí se vám náš web www.7den.cz ? Líbí se vám naše články? Chcete vědět o novinkách? Chcete dostávat aktualizace? Můžete je dostávat emailem, vložte svůj email v prvním sloupci a klikněte zasílat novinky. Podpořte nás. Přidejte si nás na Facebooku a dejte vědět i ostatním o nás, sdílením fotografií, článků a přidávejte komentáře. Předem děkujeme. http://www.facebook.com/pages/7den/251764341582862

(2 hlasů, průměr: 9,50 z 10)
Loading...