(1 hlasů, průměr: 4,00 z 10)
Loading...

VIDEO přednáška – Dr. Walter Veith – Morální důsledky evoluce
Co se stalo, když se zavedla teorie evoluce? Společnost učí že Bůh nestvořil svět a popírá existenci Boha. Jaký to má vliv na společnost, na lidi, kam to vede?
.
Z přednáškového cyklu prof. Veitha. V této přednášce prof. Veith mluví o důsledcích evolučního učení na život člověka a na lidskou historii. Prof. Veith je doktorem zoologie a svůj doktorát získal v univerzitě v Kapském Městě a také jako jeden z pouhých pěti vědců v Jižní Africe je držitelem grantu Londýnské Královské Společnosti. Mimo svůj obor se aktivně zabývá také archeologií, historií a studiem Bible.
.
From the series of lectures of professor Walter Veith. In this lecture professor Veith Talks about the consequences of evolutionary teachings in human’s life and in world’s history. Professor Veith obtained his doctorate in zoology from the University of Cape Town. He is one of only five scientists in South Africa honored with the Royal Society London grant. Besides his professional field he actively occupies himself with history, archaeology and Bible studies.
.
.
VIDEO přednáška: Morální důsledky evoluce

Přednáší: Dr. Walter Veith
Walter-Veith-Moralni-dusledky-evoluce

(1 hlasů, průměr: 4,00 z 10)
Loading...