Kategorie: BIBLE PRO KAŽDÉHO >
(1 hlasů, průměr: 9,00 z 10)
Loading...

Neodpustitelný hřích a velká naděje.
PŘEDNÁŠÍ John Bradshaw – Praha 2013.

 

Online Videopřednáška: Neodpustitelný hřích

Seriál přednášek zde: http://www.hopetv.cz/archiv-poradu/bible-pro-kazdeho

 

Křesťanská přednáška.

Ježíš Kristus zaslíbil, že nám budou odpuštěny všechny hříchy, které vyznáme. O jednom hříchu je však v Bibli řečeno, že je neodpustitelný. Co je to hřích proti Duchu svatému a proč jej nemůže Bůh odpustit? Podívejte se na závěrečnou přednášku cyklu Bible pro každého s Johnem Bradshawem.

 

John Bradshaw zpočátku působil v médiích na Novém Zélandu, odkud pochází. Pracoval zde jako diskjockey pro několik prestižních rozhlasových stanic. Tuto práci opustil v roce 1990 motivován touhou najít pravdu Bible a hlubší křesťanskou zkušenost. Byl pokřtěn a stal se členem Církve adventistů sedmého dne. Zde potkal svou budoucí manželku Melissu, se kterou má dnes dceru Shannon a syna Jacoba. Krátce po svatbě začal pracovat jako evangelista a kazatel v Hingtonu v USA. Sám říká, že se nic nevyrovná radosti, kterou prožívá, když vede druhé ke Kristu. Momentálně pracuje jako ředitel a přednášející v mezinárodní misijní organizaci „It Is Written“ (Psáno jest).

 

Fotografie Online přednáška: Bible pro každého
Slavek-vyzva-Bradshaw-2013-04

 

Informace o přednáškách Bible pro každého naleznete na stránkách www.bibleprokazdeho.cz a také na facebooku www.facebook.com/bibleprokazdeho

(1 hlasů, průměr: 9,00 z 10)
Loading...